BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ KURSİYER GİRİŞİ
 
TC. Kimlik No 
Nüfusa kayıtlı olduğu il 
Doğum Tarihi 
 
İletişim Merkezi : 444 44 55 
 
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ
2022 - 2023 DÖNEMİ YAŞAM BOYU ÖĞRENME KURSLARI BAŞLIYOR!
ÖN KAYIT BAŞVURU TARİHİ 19 EYLÜL - 30 EYLÜL 2022
1.)BAŞVURU T.C. KİMLİK NUMARASI İLE www.besiktas.bel.tr ADRESİNDEN ONLİNE VEYA DİKİLİTAŞ SEMT EVİNDEN ve ZÜBEYDE ANA KÜLTÜR MERKEZİNDEN ŞAHSEN YAPILMALIDIR. BİLGİ İÇİN: 0212 261 29 26- 0212 325 73 71
SADECE KURSA KATILACAK KURSİYERİN T.C. KİMLİK NOSU İLE İŞLEM YAPILABİLİR.
* İKAMET DIŞI KURSİYERLERİN DİKİLİTAŞ SEMT EVİ ve ZÜBEYDE ANA KÜLTÜR MERKEZİNE ŞAHSEN MÜRACAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
2.)BEŞİKTAŞ İLÇE SINIRLARINDA İKAMET EDEN KURSİYERLERİN BAŞVURULARI ÖNCELİKLİDİR.
3.)KURSİYER KAYIT FORMUNUN İLETİŞİMİ SAĞLAMAK İÇİN EKSİKSİZ DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR. KAYITTA İLETİŞİM KURULABİLMESİ İÇİN SABİT TELEFON VE CEP TELEFON NUMARALARI MUTLAKA YAZILMALIDIR.
4.)HER KURSİYER EN FAZLA 2 BRANŞA KAYIT YAPTIRABİLİR.
5.)YABANCI DİL KURSLARINDA AYNI DÖNEMDE 2 YABANCI DİL KURSU SEÇEMEZ.
6.)BAŞVURU YAPAN KURSİYER, SEÇTİĞİ BRANŞA DAHA ÖNCE 2 KEZ KATILDIĞI TAKTİRDE TEKRAR KAYIT YAPTIRAMAZ. ÖN BAŞVURU YAPSANIZ DAHİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SİSTEMİNDE ALMIŞ OLDUĞUNUZ SERTİFİKALAR GÖRÜNECEĞİNDEN KURSA ASİL KAYDINIZ YAPILMAYACAKTIR.
7.)KURS KONTENJANI ÖN KAYIT TARİHİ ÖNCELİĞİNE GÖRE BELİRLENECEKTİR.
8.)İLK DERS BAŞLAMADAN 24 SAAT (BİR GÜN )ÖNCE BİLGİLENDİRME SMS ATILACAKTIR.
9.)BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 'NİN KURS PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR.
10.)B1 İNGİLİZCE KURSUNA BAŞVURABİLMESİ İÇİN DAHA ÖNCE A1(BAŞLANGIÇ) VE A2(ORTA) SERTİFİKASI OLMUŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.
NOT:
İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 20.08.2021 tarihli ve 13441 sayılı emri ile 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin ; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşlarımızın toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılmında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilecektir.
Bu çerçevede işletmeciler/organizatörler tarafından etkinliklere girişte HES kodu üzerinden kişilerin asılı/geçirilmiş hastalık (Covid- 19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.
Aktif kullanıcı sayısı : 0
© 2022 Beşiktaş Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü